WEBOVÁ ANALYTIKA:

Individuální školení na míru

Rádi vám zajistíme individuální školící plán pro vás i vaše zaměstnance v pohodlí vaší firmy. Školení uzpůsobíme vašim osobním potřebám a vaší firmě.

Vše spolu vymyslíme k vaší spokojenosti! Napište nám!

CENA:

bez DPH na jednu osobu

Lektoři:

Rozsah školení Občerstvení Kapacita Obsazenost

Termíny školení

Brno

Co se na školení naučíte

Hledáte konkrétní řešení problémů ve Vaší firmě? V SOVA NETu máme řešení! Připravili jsme inovativní typ školení – naučíte se jen to, co reálně využijete – a to na vašem vlastním webu či oboru podnikání!

Pro koho je školení určené

Školení bude připravené individuálně pro zaměstance Vaší společnosti.

Potřebné znalosti

Individuální školení přizpůsobíme podle znalostí a zkušeností Vašich zaměstnanců v dané oblasti.

Program školení

Abychom mohli připravit školení co nejlépe, musíme nejdřív poznat Vaši firmu, obor podnikání i současnou situaci. Na základě podkladů se dohodneme na bližší specifikaci. Řekneme si, co je pro Vás důležité a jaké jsou vaše možnosti. Následně připravíme Váš individuální plán školení.

Pokud máte zájem o školení na míru, napište nám na skoleni@sovanet.cz.

1. blok
  • Úvod do problematiky
2. blok
  • Teorie spojená s tématem
3. blok
  • Praktický workshop
4. blok
  • Řešení konkrétních problémů
5. blok
  • Dotazy a konzultace

Závěrečná diskuze

Závěr školení věnujeme diskuzi, případně osobním konzultacím na konkrétní projekty.