Jak se přihlásit na školení?

Na odborná školení se můžete přihlásit třemi způsoby:

1. Nejjednodušším způsobem je vyplnění online formuláře na stránce s vybraným školením.
  2. Dále se můžete přihlásit pomocí e-mailu skoleni@sovanet.cz
  3. Poslední možností je telefonický kontakt na čísle +420 736 631 205.

• Vyplněním online formuláře v detailu školení
  • E-mailem na skoleni@sovanet.cz
  • Telefonicky na čísle +420 731 631 205

Co je v ceně školení

• Podklady ke školení v elektronické a tištěné podobě
  • Certifikát o absolvování školení
  • Předání know-how z naší 15-ti leté praxe
  • Občerstvení a nápoje (ovoce, pečivo, káva, čaj, voda) po celou dobu školení

Průběh školení

Učebna je otevřená od 8:00 hod., školení probíhá od 9:00 do cca 16:00 hod. Školení trvá zpravidla 7 hodin a je rozděleno do 5 bloků.

Zvýhodněná cena

Na každé školení automaticky poskytujeme zvýhodněnou cenu (sleva 15 % z ceny školení) v případě, že splníte jednu z níže uvedených podmínek. Slevy se nedají kombinovat.

• Student vysoké školy – v případě, že studujete vysokou školu a můžete své studium prokázat studentskou kartou, získáte automaticky zvýhodněnou cenu.
  • Účastník školení SOVA NET - zúčastníte-li se našeho školení, při objednání druhého, třetího a dalšího získáváte zvýhodněnou cenu na školení. Podmínkou jsou stejné fakturační údaje, jako v případě prvního školení.
  • Klient SOVA NET – využíváte-li naše služby, máte automaticky nárok na zvýhodněnou cenu.
  • Objednávka školení pro dvě a více osob – objednáte-li jedno školení (jeden termín) pro více osob, získáte pro všechny účastníky zvýhodněnou cenu.

Školicí prostory

Školení probíhají v Brně (budova Nosreti, Křenová 52, 3. patro) v moderně zařízených a klimatizovaných učebnách vybavených projektorem na promítání prezentací a wifi připojením k internetu.

K dispozici je hlídané parkoviště za budovou (vjezd z ulice Čechyňská).

BRNO | Obchodní centrum Nosreti

SOVA NET, s.r.o.
Křenová 409/52
602 00 Brno

Tramvají č. 8, 9 nebo 10 ze zastávky Hlavní nádraží na zastávku Vlhká, poté 2 minuty pěšky ve směru jízdy. Kanceláře SOVA NET, s.r.o. se nacházejí ve třetím patře budovy Nosreti (mapa).

Platba školení

Po odeslání objednávky na vybrané školení vám přijde potvrzovací e-mail, následně vám vystavíme zálohovou fakturu a zašleme vám ji v elektronické podobě. Zálohová faktura slouží jako rezervace místa, garantované místo na školení získáte až po zaplacení zálohové faktury, nejpozději v den její splatnosti.

Jakmile obdržíme vaši platbu na účet, informujeme vás o tom
e-mailem a na školení vám předáme daňový doklad.

Storno podmínky

V případě, že se nemůžete již zaplaceného školení zúčastnit, včas jej stornujte – tj. nejpozději do pěti pracovních dní před termínem konání školení. Pouze v tomto případě vám vrátíme 100 % ceny školení. Další možností je přehlášení na jiný termín nebo přihlášení na jiné školení z naší nabídky.

Pokud stornujete školení později, uhrazenou částku vám nejsme schopni vrátit. Pokusíme se vám však zajistit místo na totožném školení, ale v jiném termínu.

Vyhrazujeme si právo zrušit školení v případě nedostatečného počtu zájemců. V takovém případě vracíme  100 % ze zaplacené částky. O zrušení školení budete včas informováni prostřednictvím emailu do tří pracovních dní před termínem konání školení.