Kdo jsou naši lektoři

Na internetu jsme jako doma. Zatočíme s vašimi nízkými pozicemi ve vyhledávačích, zaplníme online svět vašimi reklamami, vytuníme vám web k dokonalosti a vykouzlíme na vašich stránkách nadčasový design. A co víc? Prozradíme vám, jak to všechno děláme!

Jsme specialisté na online marketing a jeho jednotlivé oblasti - optimalizace pro vyhledávače (SEO), PPC kampaně, sociální média, webovou analytiku, uživatelské testování a další. Všichni za sebou máme praxi v oboru a úspěšné internetové projekty a kampaně. Jsme jednoduše vašimi partnery.

  • Jana Žujová | PPC
  • Michaela Náplavová | Sociální sítě
  • Jakub Křivánek | SEO

Míša Náplavová

 Míša je specialistka na profesní sítě, sociální sítě a webovou analytiku obecně.

Ve společnosti SOVA NET se specializuje na networking a profesní sítě. Publikuje články na téma online marketing a využití profesních sítí jako nástroj navazování nové spolupráce. Pracovala v personální agentuře a přednáší již dva roky na téma: Jak mi může LinkedIn zefektivnit práci.


Jana Žujová

Jana se v SOVA NETu věnuje brandovým i výkonnostním PPC kampaním pro klíčové partnery z B2B i B2C trhu. Tvoří dlouhodobé PPC strategie, provádí audity a píše odborné články nejen na náš blog. Potkat ji můžete také na konferencích a workshopech, kde prezentuje své zkušenosti. Jako spisovatelka vypomáhá i s psaním článků a korekturami. Školí PPC reklamu a webovou analytiku a nedávno si založila i vlastní blog.


Martin Hill

Martin pracuje v SOVA NET jako SEO specialista a online marketér. Jeho drive, energie a zkušenosti posouvají klíčové klienty naší firmy na vyšší pozice ve vyhledávání. Pracuje s nástroji Marketing Miner, MajesticSEO, Collabim, a další.