Kdo jsou naši lektoři

Na internetu jsme jako doma. Zatočíme s vašimi nízkými pozicemi ve vyhledávačích, zaplníme online svět vašimi reklamami, vytuníme vám web k dokonalosti a vykouzlíme na vašich stránkách nadčasový design. A co víc? Prozradíme vám, jak to všechno děláme!

Jsme specialisté na online marketing a jeho jednotlivé oblasti - optimalizace pro vyhledávače (SEO), PPC kampaně, sociální média, webovou analytiku, uživatelské testování a další. Všichni za sebou máme praxi v oboru a úspěšné internetové projekty a kampaně. Jsme jednoduše vašimi partnery.

  • Petr Mikšovič | Marketingové strategie
  • Eliška Horká | PPC
  • Josef Matoušek | zbožáky

ELIŠKA HORKÁ

Eliška se věnuje brandovým i výkonnostním PPC kampaním v oblasti B2B i B2C trhu. Píše odborné články, provádí každodenní správu a vyhodnocování kampaní a má zkušenosti i s dlouhodobými strategiemi. Zabývá se i  Facebook Ads a správou FB profilu.


Petr Mikšovič

Spolumajitel a jednatel internetové agentury SOVA NET, který se již mnoho let pohybuje v oblasti marketingu a reklamy, hlavně v prostředí on-line. Má bohaté zkušenosti s propagací produktů, vytvářením nových projektů a řízením projektových týmů. Spolupracoval na projektech pro společnosti Xella, Inoutic, IZOL-PLASTIK, ECM System Solutions, Student Agency, Zoznam, Junkers a dalších.


Josef Matoušek

Zkušený marketingový konzultant se zaměřuje na výkonnostní marketing. Kromě řízení webmanagementů pro významné klienty se věnuje i konzultacím v oblasti zbožových srovnávačů. Josef je také certifikovaným specialistou pro Mergado, Google Analytics i Google Adwords.